فارسی
Anahita
Sideral
آنادولو
Dublington
سیستم آبیاری آناهیتا

سیستم آبیاری آناهیتا

ایران کشور خشک و کم آبی است که همیشه در طول تاریخ تامین آب مورد نیاز یکی از دغدغه های ایرانیان بوده است.تقاضای آب برای صنعت، کشاورزی و مصارف خانگی به سرعت در حال افزایش است.

در ایران بیش از 80 درصد آب در بخش کشاورزی استفاده می شود و آبیاری و مصرف اقتصادی آب در کشور بسیار حائز اهمیت است که متعاقبا استفاده از روشهای نوین آبیاری امری اجتناب ناپذیر می باشد.از جدیدترین تکنیکهای آبیاری که امروزه به صورت گسترده در کشورهای پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد روشهای آبیاری میکرو است.

در این روشها از حداقل آب برای هدف آبیاری گیاه استفاده می گردد. یکی از روشهای آبیاری میکرو،آبیاری زیر زمینی با استفاده از لوله های تراوا می باشد. آبیاری زیر زمینی امکان توزیع رطوبت در منطقه ریشه گیاه بطور غیر اشباع را فراهم می سازد. 

در این روش از لوله های لاستیکی اسفنج مانند استفاده می گردد که تحت فشار بسیارکمی توانایی نشت آب بطور یکنواخت و تحت کنترل را دارند که با نصب آن در ناحیه ریشه گیاه ، رطوبتی در حد ظرفیت زراعی گیاه در خاک ایجاد می گردد.

   
آدرس: تهران، اتوبان کردستان، برج های آ.اس.پ، برج آ، واحد 69 | تلفن: 47 93 04 88 - 24 22 03 88 21 98+ | فاکس: 35 12 03 88 21 98+ | پست الکترونیک: i n f o [a] e l k m . i r
© کپی رایت 2009 - 2011 شرکت الهه کاوان مهر | تمامی حقوق محفوظ است | طراحی: استودیو طراحی کی - وان